Skocz do zawartości
DGCRAFT.PL :: FORUM

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 26/03/18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Jestem na małe Tak: +Aktywny +Służy pomocą -Podanie jakoś mnie nie przekonuje i twoja (wypowiedź: [...]motocykle, motoryzacja[..] to jedno i to samo heh) -Czasami jesteś zbyt upierdliwy
 2. 1 punkt
  Jeśli kogoś to obchodzi... Również jestem za NuuXYT1 (a czemu nie ). Ostatnio dość długo siedzę na serwerze i nie rzuciłeś mi się w oczy hahaha Tak z innej beczki, myślę że warto dać mu szansę! Z postów przedmówców wynika że jest godną osobą na stanowiska, oraz spełnia kryteria. Pozdrawiam i życzę powodzenia w rekrutacji!
 3. 1 punkt
  Jestem na TAK Gracz udziela się na chacie, jest bardzo aktywny i pomocny. Mimo tego, że przez jego "czepialstwo" (upominanie mnie przy każdym floodzie) czasami mam ochotę uderzyć pięścią w monitor, to uważam, że zasługuje na cmoda.
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  Jestem na Tak, ponieważ Uważam, że Nuux jest dobrą, miłą i pomocną osobą. Bardzo często pomaga innym i zwraca uwagę tym, którzy się źle zachowują. Aktywny jest codziennie po kilka godzin minimum. Sądzę, że jest on odpowiednią osobą na stanowisko CModa.
 6. 1 punkt
  Jestem na TAK Dlaczego ? : Znam NuuXa już trochę czasu i wiem ze zawsze chciał mieć te range i bardzo się o nia stara jest aktywny i pomocny na czacie, upomina graczy jak przeginają i co najważniejsze szczerze mogę powiedzieć ze na serwerze jest jedna z aktywniejszych osob bo zawsze jak wchodz - dosyć często - NuuX zawsze juz jest wiec uważam ze tak aktywna osoba zarowno na czacie i na serwerze jest odpowiednia na stanowisko CModa
 7. 1 punkt
  Zacznijmy od tego, zdjęcia zrobione słabo ponieważ widać głównie ścianę z sandstone i płaski teren. Budowle standardowe oraz szybkie do wybudowania. Do główek polecam komendy /skull lub/give <nazwa gracza> skull 1 3 {SkullOwner:NazwaGracza}. Polecam zrobić np. taką budowle [w załączniku] mojego autorstwa. [oczywiście o wielkość mi chodzi a nie skopiowanie tej budowli].
 8. 1 punkt
  Od podania odrzuca mnie brak sprawnego mikrofonu (mógłbyś spróbować za pare dni), oraz fajnie że się stosujesz do wzoru, lecz jest jasne napisane jaki ma być temat, i temat "Podanie CMOD" troche odrzuca, więc z uwagi na te kilka błędów jestem neutralny, w przeciwnym razie byłbym na Tak.
 9. 0 punktów
  zostałem zbanowany sądzę że niesłusznie chciałbym dostać powód bana i wytłumaczenie dlaczego go dostałem.
×