Skocz do zawartości
DGCRAFT.PL :: FORUM

D4MIIX

ChatMod :: SkyBlock
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana D4MIIX w Rankingu w dniu 20 Grudzień 2017

D4MIIX posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

10 Good

1 obserwujący

O D4MIIX

 • Urodziny 23/03/98

Ostatnie wizyty

375 wyświetleń profilu
 1. Bug/błąd serwera

  Administracja nie odpowiada za utratę itemów Nawet jeśli mielibyśmy je zwracać nie mamy nawet możliwości zweryfikować czy i jakie miałeś itemy, czy naprawdę je straciłeś itp. Ta zasada dotyczy każdego bez wyjątków i w przeszłości paru graczy też straciło itemy.
 2. [Odrzucone][Chatmod] Rekutacja

  Niestety na NIE. Nie kojarzę cie z serwera, no i jak napisał Szymek - za mały czas gry. Pograj trochę, poznaj ludzi i napisz potem
 3. [Przyjęte][CMod] D4MIIX

  Nick w Grze : D4MIIX Wiek : 20 Jak długo grasz na naszym serwerze? : Od grudnia 2017 z przerwami Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon? : Tak Znajomość komend ChatModa w skali od 1-10 : 9.5-10? Dlaczego to właśnie ciebie powinniśmy wybrać? : Wydaję mi się że jestem dość pomocnym i doświadczonym graczem, staram się być miły chyba że ktoś naprawdę "zajdzie za skórę" . Na serwerze jestem obecny prawie codziennie, nie jestem już ograniczony szkołą przez co jestem zazwyczaj dostępny zarówno z rana jak i wieczora. Wypełniam powierzone zadania i wyzwania z całym sercem . Kilka słów o sobie : Nazywam się Damian, pochodzę i żyję w Lublinie. Zajmuję się grafiką komputerową (jak niektórzy już wiedzą ) i rysunkiem. W MC gram od od dobrych paru lat (wersja dla zainteresowanych w moim opisie). Studiowałem Architekturę, ale powiedzmy nie była to moja droga. Teraz przygotowuję się na studia graficzne na wydziale artystycznym, jestem również w trakcie wyrabiania państwowych papierów na grafikę komputerową. Jestem dumnym posiadaczem krótkiej brody . Liczę na aprobatę i pozytywne rozpatrzenie przez administrację oraz graczy. Dziękuję!
 4. [Odrzucone]Rekrutacja [CMOD]

  Podanie napisane ciekawie i zgrabnie, miło było się czegoś o Tobie dowiedzieć . Myślę że chęć bycia w administracji dwóch serwerów to raczej zbyt duże obciążenie jak na jedną osobę i prędzej czy później kolidowałoby to ze sobą. Co do obecności nie będę pisał bo sam gram z przerwami od grudnia. Niestety na NIE.
 5. Propozycja Indin

  Według mnie przez to że tych surowców nie da się kupić w adminshopie powoduje że, są bardziej pożądane - a przez to cenne (i chyba tak to powinno być ). Przydają się do (prawie) wszystkiego, dzięki nim można budować mechanizmy, farmy itp. To że ich nie można od tak kupić w sklepie jest (oczywiście w mojej opinii ) na plus bo ożywia chociażby handel między graczami (pośredni czy bezpośredni). Dlatego jestem raczej na przeciw, a jeśli już to powinny być dość drogie .
 6. [Przyjęte][CMod]NuuXYT1

  Jeśli kogoś to obchodzi... Również jestem za NuuXYT1 (a czemu nie ). Ostatnio dość długo siedzę na serwerze i nie rzuciłeś mi się w oczy hahaha Tak z innej beczki, myślę że warto dać mu szansę! Z postów przedmówców wynika że jest godną osobą na stanowiska, oraz spełnia kryteria. Pozdrawiam i życzę powodzenia w rekrutacji!
 7. [Budowniczy] Parexy

  Jak dla mnie słaba prezentacja. Screen który wrzuciłeś to tylko drobne przedstawienie, które w mojej opinii dałoby się wybudować w paręnaście minut posiadając podstawową wiedzę na temat palet bloków, czy podstawowych rozwiązań estetycznych które można nabyć w 2-3 filmikach "Jak budować". Moim skromnym zdaniem na nie, o ile nie pokażesz czegoś większego, co pokaże twoje prawdziwe umiejętności i udowodni że zostaniesz dobrym budowniczym serwera. Powodzenia!
 8. Bóg ma poczucie humoru a dowód na to znajduję każdego ranka patrząc w lustro.

×