Skocz do zawartości
DGCRAFT.PL :: FORUM

DarkSlayerPL | Kaczuś

Administrator
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana DarkSlayerPL | Kaczuś w Rankingu w dniu 15 Luty

DarkSlayerPL | Kaczuś posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

7 Neutral

4 obserwujących

O DarkSlayerPL | Kaczuś

 1. [Konkurs] Coś dla każdego!

  A oto wyniki konkursów! Konkurs nr.1 1 miejsce: xnonencjuszx - MVP na nowej edycji na 14dni 2 miejsce: brak 3 miejsce: brak Konkurs nr.2 1 miejsce: olej18 - MVP na nowej edycji na 14dni 2 miejsce: izus01- MVP na nowej edycji na 7dni 3 miejsce: Thekako - VIP na nowej edycji na 7dni Konkurs nr.3 1 miejsce: Czapel - MVP na nowej edycji na 14dni 2 miejsce: LosSztajeros - MVP na nowej edycji na 7dni Konkurs nr.4 Brak nadesłanych prac od xnonencjuszx oraz TheKako 1 miejsce: McIgor - MVP 7dni na nowej edycji Konkurs nr.5 BALTOP 1 miejsce: RaKeYT - 3% posiadanej kwoty na nowej edycji 2 miejsce: RuFuZ - 2% posiadanej kwoty na nowej edycji 3 miejsce: _Interaktywny_ - 1% posiadanej kwoty na nowej edycji WYSPA TOP 1 miejsce: RaKeYT 659946pkt - MVP 14dni na nowej edycji 2 miejsce: RuFuZ 555582pkt - MVP 7dni na nowej edycji 3 miejsce: JanuszTracz 554595pkt - MVP 3dni na nowej edycji
 2. [Konkurs] Coś dla każdego!

  Witajcie! Z okazji zbliżającej się nowej edycji postanowiłem zaplanować dla was parę konkursów! Z racji ,że walentynki tuż tuż postanowiłem ogłosić konkurs na najładniejszą walentynkową budowle ,którą możecie wykonać na wyspie kreatywnej! Pomyślicie pewnie jak się tam dostać? U dołu macie wytłumaczenie. Najpierw użyj komendy /wyspa dom a następnie /wyspa kreatywna Dostajesz automatycznie fly oraz dostęp do komendy /paleta z której możesz brać przedmioty, które wykorzystasz do swoich budowli. Aby wyjść z tej wyspy po prostu użyj /spawn Przy okazji wysp kreatywnych ogłoszę również drugi konkurs na zbudowanie nie dużej postaci ( w stylu pixel art czyli o szerokosci 1) z bajki animowanej ,może być to anime, manga czy co tam jeszcze chcecie! Pamiętajcie im więcej postaci tym wyższa ocena! Trzeci konkurs dotyczy za to podstawowej wyspy na której budujemy ze zdobytych własnymi łapkami itemów! Mianowicie chodzi tu o najładniejszą wyspę. Będziemy tu oceniać jej wielkość, wygląd oraz dla osób, którym nie wychodzi zbytnio budowanie zerkniemy na mechanizmy z redstone itp. Czwarty konkurs jest przeznaczony dla osób, które z budowaniem są sobie wrodzy ale język polski nie jest dla nich obcy. Chodzi tutaj o zrobienie najlepszej rymowanki o serwerze. Rymowanki wysyłamy w wiadomości prywatnej na forum do mnie tj. DarkSlayerPL Piąty i ostatni konkurs dotyczy top wysp oraz top pieniędzy zdobytych na serwerze. Pierwsze 3 osoby z każdej topki zostaną specjalnie wynagrodzone za wkład włożony w wyspy podczas tej edycji! Mam nadzieję, że konkursy wam sie podobają i dla każdego coś się znajdzie. Każda osoba może zgłosić się do maks. 2 konkursów (nie wliczając konkursów o top listy) następującym wzorem: Nick z serwera: Konkurs(y) do którego(ych) się zgłaszasz: Data zakończenia każdego konkursu przewidziana jest na 14.02! Wszystko co zostanie zgłoszone zostanie przez nas ocenione a nagrody zostaną rozdane na nowej edycji. Nagrodami będą między innymi rangi oraz wartościowe itemy. Uwaga! Zgłaszając sie do konkursu zgadzasz się na użycie przez administracje stworzonej przez ciebie rzeczy.
 3. Nowa edycja.

  Temat ten będzie aktualizowany na bieżąco. Nowa edycja jeszcze w lutym!
 4. Nowa edycja.

  Bugi które zostaną naprawione: Komenda /w napraw - wpisując ją ciągle daje nieskończone szkło Poprawienie napisów pod komendą /drop gdzie lazuryt zapisany jest jako ink_sack a przy dropie z mobów napisane że leci ze szczęściem zamiast z grabieżem Zostaną zablokowane obrażenia od śnieżek i jajek gdy nie ma pvp oraz łapanie graczy wędką gdy nie ma pvp Zostanie naprawiony region wysp ze spawnowaniem się mobów - mimo wyłaczenia spawnu mobów pojawiają sie wiedźmy Zostaną naprawione problemy związane z chunkami Zostanie zablokowane wyciąganie itemów z ramek za pomocą wędki Zostanie zablokowane zdejmowanie zbroi z armorstandów na cudzych wyspach Zostanie naprawiona komenda /w kooperacja ponieważ wiąże się z nią wiele problemów Craftingi - Bugują się jak tworzysz diament i spawner nie zabiera itemków a craftujesz ile chcesz Co zostanie zmienione: Rangi MVP będą mogły zmienić jednorazowo nick za pomocą komendy /nick (zostanie zrobiony plugin) Komenda /repair zyska nowy czas odnowienia Vip-15min Mvp-10min Beacon jak i spawner uzyskają nowy trudniejszy crafting. Ze spawnerów zostaną usunięte zwierzęta (zostaną dodane nowe moby agresywne) Jajka zwierząt bedzie można zdobyć poprzez zcraftowanie ich jajek. Co zostanie dodane: Zostaną właczone commandblocki co pozwoli na stworzenie ''płytek'' oraz nowych eventów Zostanie zrobiony plugin na spleefa w stylu oxa (ustawienie regionu,spawn sniegu) Zostaną dodane zadania pod komendą/zostaną dodani nowi npce z zadaniami na spawnie Beacon bedzie craftowany z gąbki która będzie podstawą craftingu. Zostanie stworzona komenda /event aby gracze mogli teleportowac sie na roznego rodzaju eventy Zostanie dodana mozliwosc niszczenia enderchestow na wyspach kreatywnych W dziale aktualnosci bedzie lista dropu ze skrzynek (zwykłej, złotej, epickiej) oraz punktacja za dany blok Zostanie dodana zmiana hasla na lobby oraz autologowanie dla premium. Zostanie zrobiona mobarena oraz inne minigry Zostaną dodane nowe parkoury. Nowością bedą płytki,labirynty oraz drzwi Zostanie stworzony nowy spawn oraz strefy mvp/vip Zostanie zmieniony /sklep Kazdy gracz co 24/48h bedzie otrzymywał jeden los do jackpota. Zostanie dodany plugin na prace.
 5. [UnBan] FLSensei

  Unban nadany.
 6. [UnBan] FLSensei

  Ajajaj dzisiaj dostaniesz UB ale ciężko mi stwierdzić o której. Do 21 dostaniesz.
 7. ''ale nie chcialo im sie wejsc'' Pierwszy screen ktory wyslales pokazywal wyraznie ''nie mozesz ignorowac tego gracza'' Zostanie to naprawione na nowej edycji. Pamietajcie ze jesli nawet ignorujecie administracje a dana osoba zwroci wam uwage wytlumaczenie ''ale ja nie widzialem ze on to pisal'' wam nie pomoze. Nagroda zostala nadana.
 8. Nowa edycja - propozycje.

  Wkrótce planujemy wystartować z nową edycją serwera na której wyeliminujemy wszelkie bugi oraz dodamy wiele nowości. Temat ten został stworzony aby poznać opinie graczy co chcieliby zobaczyć na nowej edycji oraz które rzeczy z obecnych wymagają zmiany. Każdą propozycje rozpatrzymy i jeśli będzie odpowiednia wdrążymy na serwer podczas nowej edycji planowej na luty/marzec. Propozycje piszemy następującym wzorem: Nick: Propozycja: Opis propozycji: Jeśli propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie gracz ten zostanie specjalnie wynagrodzony podczas nowej edycji.
 9. Administracja :: DGCraft

  Aktualizacja 22.01.2018
 10. Screeny z Gier

  Kacperek ale ty wiesz że tego oxa do grania uzywa sie juz z tydzien? Juz pare arenek na nim bylo A ta mobarene to co niektorzy widzieli
 11. [Pomysł/Propozycja] - RaKeYT

  W dniu dzisiejszym wysłałem subkowi listę do zrobienia uwzględniłem tam również urozmaicenie spawnerow więc będzie to raczej zrobione na dniach
 12. BEACON

  Jak to się ma do działu skargi? Mówiłem ci już na serwerze że nie wymienimy tych głów na beacona.
 13. [Skarga] - McIgor, doge18

  Gracze zostaną ukarani. Zamykam
 14. Propozycja - Jakubek2017

  Została dodana możliwość sprzedaży całego eq dla wybranych przedmiotów. Służy do tego tabliczka pod tabliczką gdzie można kupić dany przedmiotu.
 15. [Pomysł/Propozycja] Zwierzęta

  1. Jajko wilka zostało dodane do sklepu mvpa.
×