Skocz do zawartości
DGCRAFT.PL :: FORUM

JedynyTakiPieseł

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O JedynyTakiPieseł

 1. [Skarga] - ClashLolKacper

  Proszę zamknąć temat. Osoba oskarżona została zbanowana na 1 dzień.
 2. Zresetowano mi wyspę

  Dnia 14.01.2018 o godzinie 17:38 kiedy wpisałem komendę /w dom na chacie pojawił się napis [https://zapodaj.net/041e2e578c2ad.png.html] Na dowód widać napis, widać mój poziom wyspy oraz na teamspeak 3 siedziałem z ChatModem Politery .
 3. Propozycja - Jakubek2017

  Dark jesli masz do sprzedania np. dużo itemów w skrzyniach, to mi zajmuje to około min. 15. A tak jednym kliknięciem lub paroma u milszy rozgrywkę graczom. Odnosząc się do punktu #5 twojej wypowiedzi komenda /premium powinna być priorytetem na serwera powyżej 40 osób online. Dobrym przykładem jest Graf, gdyż on nie wbija na serwer często na live, ponieważ by mógł przez przypadek pokazać hasło do konta.
 4. Propozycja - Jakubek2017

  Odnosząc się do punktu #3 najlepiej by było dopiero dodano na najnowszej edycji serwera mc.dgcraft.pl
 5. Propozycja - Jakubek2017

  #1 Pierwszym moją propozycją jest żeby był zmniejszony lub usunięty czas oczekiwania na kolejne użycie komendy /repair . Jeśli był by jedynie zmniejszony czas oczekiwania to najlepiej by było podział na wartość rang, więc ranga VIP miał czas oczekiwania np. co 3 minuty, a ranga MVP miał np. co 1 minutę. #2 Kolejnym pomysłem jest żeby było dodane więcej zwierząt i potworów w interfejsie spawnera. [np. krowa, pająk, wilk, koń itp.] #3 Następną propozycją jest zmiana wersji serwera z 1.8 na min. 1.9 . Argumentem jest to że jest inna fizyka mc [np. włazy w powietrzu] lub nowe moby i zwierzetą [np. w 1.11.2 miśki polarne <3]. #4 Przed ostatnim pomysłem jest dodanie do serwera plugina który by np. pod komendą /sklep otwierał nam by się interfejs i tam były by kategorie przedmiotów oraz szybkie sprzedawanie itemów [np. 10 staków kamienia można by sprzedać jednym kliknięciem] #5 Ostatnim pomysłem jest dodanie komendy /premium który usuną logowanie w lobby [ten pierwszy serwer gdzie się logujemy /login hasło ]. Ten pomysł mocno by pomógł osobą co stremują na serwerze oraz większe bezpieczeństwo osób posiadających kont premium minecraft. Moje pomysły i propozycje co wymieniłem powyżej są bardziej zwrócone do administracji i programistów serwera mc.dgcraft.pl
 6. [Propozycja] - JanuszeQ

  Pomysł dobry, ale dostosuj się do wzoru propozycji.
 7. [Pomysł/Propozycja] Zwierzęta

  NameTaga można kupić u npc [np. library] za średnią 20 szmaragdów.
 8. [Propozycja]

  PS. te 2 ss gdzie widać wszystko to błąd, powinny być tam ss z komenda /repair C:
 9. [Propozycja]

  Cześć, Mój nick na serwerze to Jakubek2017 Pierwszym pomysłem jest dodanie wyrobienia gwiazdy netherowej, zapytacie dlaczego, ponieważ gracze nie mają dostępu do wytworzenia Withera. Przykładowy wycraftowanie podałem w załącznikach oraz można by dodać procentowe wycraftowanie oto tej gwiazdy. Np. Gracz 20% VIP 30% MVP 40% Drugim pomysłem jest udostępnienie dostępu do komendy /repair , MVP ową komendę ma tylko w domu w pobliżu /mvp.
×