Skocz do zawartości
DGCRAFT.PL :: FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

Silmarol    7
 1. Nick w Grze : Silmarol
 2. Wiek : 14
 3. Jak długo grasz na naszym serwerze? :  Co prawda nie gram na serwerze 30 dni ale dostałem pozwolenie na napisanie podania od admininstracji wyższej więc postanowiłem spróbować.
 4. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon? : Posiadam TeamSpeak 3 i posiadam sprawny mikrofon.
 5. Znajomość komend ChatModa w skali od 1-10 :  9/10
 6. Dlaczego to właśnie ciebie powinniśmy wybrać? : Na takie pytanie jest ciężko znaleźć odpowiedź, bo wiele osób z serwera prawdopodobnie chciałoby się dostać na to miejsce w admininstracji. Funkcję chatmoderatora, i innych rang pełniłem już na wielu serwerach ale niestety już upadły, cóż zdarza się. Jestem cierpliwy, ale jak każdego może ktoś wyprowadzić z równowagi ale staram się tego nie okazywać. Staram się dużo napisać aby przełożyło się to na te podanie i abym miał większe szanse na dostanie się do szeregów admininstracji serwera. Moim atutem jest pewność siebie, ale nie zawsze to popłaca.
 7. Kilka słów o sobie : Nazywam się Mikołaj pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego, mieszkam w Bydgoszczy tak jak sQubanyy. Mam 14 lat, jestem osobą cierpliwą i uczę się dobrze. Chodzę do 7 klasy podstawówki. Wiem, że nie jest to miejsce do pisania takiej rzeczy ani czas, ale osobiście uważam, że ta reforma to katastrofa. Jestem fanem downhillu, i lubię zjeżdżać ze zjazdów, oczywiście przystosowanych do tego sportu. Trenuję piłkę nożną 3 lata, niestety ale w mojej szkole moja sytuacja jest tragiczna ponieważ szczerze mówiąc jestem gnębiony :/. Sądzę, że już się dosyć dużo rozpisałem, nie wiem czy wystarczająco ale zawsze trzeba spróbować.
  Pozdrawiam //Mikołaj
 • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sQubanyy    32

Hmm, Mikołaj co ja mam tobie Ciekawego napisać, jesteś Bydgoszczanem to się szanuje :) Jesteś aktywnym graczem, udzielasz się, przestrzegasz regulaminu i starasz pomagać się graczom, nie będę się długo rozpisywał więc przejdę do opinii:

+ Aktywność.

+ Brak konfliktów.

+ Udzielanie się i pomaganie na czacie.

+ Kulturalny oraz miły.

- Czas grania (min. 30 dni)

Myślę że jestem skłonny dać tobie TAK i zobaczyć jakbyś sobie poradził w pełnieniu tej funkcji. Może i nie spełniasz tego jednego wymagania ale widać że się starasz i nadrabiasz to obecnościami. To moja względna opinia, powodzenia. //Kacper

 

 • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Setuber    1

Jestem na nie bo nie grasz na serwerze 30 dni nie powinieneś pisać podania.

 

 • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Duzaa    6

To ja tutaj też moje 'trzy grosze' zostawie :)

Jako że na serwerze siedzę co chwilę to widzę Cię prawie za każdym razem.. Widać że się udzielasz, odpowiadasz graczom, kultura też niczego sobie :) Wiadomo jakieś luźne heheszki lecą ale ogólnie tworzysz ciekawą i pozytywną atmosferę wokół siebie. Jak na młody wiek zachowanie serio na poziomie :) Wg. mnie brak tych 30dni grania raczej nie stwarza większego problemu bo widać ogarniasz co z czym się je, jakie zasady panują i na serwerze i na chacie (i stosujesz się do nich!) :) Duży plus za znajomość regulaminu i przekazywanie tej wiedzy innym :) Swoją drogą nie przypominam sobie żebym Ci jakieś większe bubu w postaci kary zrobiła (a pamięć mam dobrą :D )
Poza tym standardowo.. squbanyy wszystko napisał :__:

Długo zwlekałam z odpowiedzią no ale musiałam sobie materiału badawczego pozbierać :D

Reasumując, jestem jak najbardziej na TAK

 

 • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
BakuTV    10

Jestem na TAK, często Cię widzę i jesteś pomocny dla nowych ;D

 • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
NapewnoNieJa    21

Aktualnie Rekrutacja jest ZAMKNIĘTA, gdyż uznałem ze na obecną chwilę nie potrzeba jest więcej osób :) 

 • Sad 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×