Skocz do zawartości
DGCRAFT.PL :: FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

ImGreen    1

#1 Zacznijmy od tego, że dziwię się, że w mojej opinii serwer dgcraft dopuścił się takiego rozwoju sprawy. 

CAŁA ekonomia serwera była zniszczona po 2 dniach od startu edycji. Przyczyny: Kluczę Legendarne, Spawnery i becaony po BARDZO niskich cenach, Ceny sprzedaży okropnie niskie.(w porównaniu do poprzedniej edycji np. całe eq dyni ok. 1000$- Poprzednia edycja, całe eq dyni ok. 540 - Aktualna edycja. 

18:20 dnia 13.03.2018 - Dowiedziałem się, że szykuje się naprawienie aktualnej gospodarki. Myślę, że jest w 100% konieczne, ALE nie w taki sposób jaki się to odbywa. 

1) Ceny zostały ''niby zmienione'' - Godz. 7:00 13.03.2018 Dowiedziałem się, że będą zmienione ceny (dzisiaj). Pomyślałem okej może się coś zmieni.

Godz. 18:20 - Ceny zmieniły się, TYLKO w ./sklep,  w strefie mvp nie ma zmian. Ceny nie są dobrze przeliczone. Przykład proszę bardzo: 64 dyń - 18$, 64 arbuzów również 18$ (A jak wiemy z jednego arbuza wypada więcej kawałków arbuza. (Chyba, że tak chcieliście zrobić)

2)Moim zdaniem dgcraft powinien informować graczy o różnych zmianach ekonomicznych i ZABIERANIU spawnerow i becaonow graczom. 

Chaos panuje na czacie, gdy wchodzą gracze, a MOD+ powtarza 10 raz tę samą wiadomość. Tak trudno umieścić jednego posta w dziale AKTUALNOŚCI?

I odsyłać graczy do niego? 

Rada ode mnie:

1) Zamknijcie serwer na 1-3 dni. (Jest to po porostu potrzebne, nie było sytuacji gdzie ''Prace trwają'' itd.)

2) Przeliczcie ceny i opłacalność sprzedaży poszczególnych przedmiotów. (Tylko niech nie robi tego jakiś 15 latek... Dark ;*  )

3) Wyzerujcie wszystkim graczom stan konta

4)Zabierzcie becaony i spawnery.

5)Piszcie więcej postów z aktualnościami (żadnych nie piszecie :()

Mam nadzieje, że napiszecie oficjalnego posta odnośnie zmian gospodarki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Subtelny    15

Nie będziemy nic zerować. Nie będziemy serwera zamykać bo to się mija z celem.

Dodamy wiele nowych dodatków (typu skrzydełka) za dużą cenę, przez co gracze sami będą wydawać pieniądze i baltopka się ustabilizuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sQubanyy    33

Co do ekonomi, do strefy mvp nie miałem uprawnień. Widzę że wam się nie podobają ceny, dobra jutro zmieniamy tak jak było :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BakuTV    11

Co do zabrania Spawnerów i beaconów jest to totalnie bez sensu ponieważ gracze to sami zrobili, i to nie jest wina że ekonomia upadła, ludzie wydawali pieniądze na przepustki oraz na pakiety kluczy, więc jeżeli zabieranie spawnerów to tak samo gracze by mogli chcieć zwrót pieniędzy -.- 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta