Skocz do zawartości
DGCRAFT.PL :: FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

sQubanyy    33

Siemankoo, nasz ./itemshop jest lekko ubogi więc postanowiłem wzbogacić go uraniem, a dokładniej poszukuję propozycji co można do niego dodać, zmienić etc. Jeśli masz drogi graczu propozycje, to nie bój się pisać, wal śmiało!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
NuuXYT1    4

Moim zdaniem dodać kolorowe nicki do itemshop na forum ,ponieważ nie każdy ma  DGCoinsy .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hadut    2

Frytekpl a pakiety kluczy to co to jest? (przecież to są klucze do skrzyń na spawnie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BakuTV    11
59 minut temu, hadut napisał:

Frytekpl a pakiety kluczy to co to jest? (przecież to są klucze do skrzyń na spawnie)

Chodzi nie o Sklep na stronie lecz o ItemShop, który jest pod komendą /itemshop na serwerze gdzie kupuję się różne przedmioty takie jak np. Zółty Nick za serwerową walutę DGCoins.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
juras    0

ja myśle że morzna by było dodać super bronie bo są komendy na np. miecz sharpnnes1000 to by było fajne np. dla adminów i z powodu bo morzna by było sobie kupić kilof diax

effektywność90 i kopać ile wlezie w eq

są takie komendy bo sam znam moge napisać komende która daje miecz ostrość 10000 polecam zabija na hita

myśle że zrealizujecie mój pomysł jak nie to nie bo wkońcu nie będę zorkazywać adminowi:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi użytkowniku juras, ten pomysł nie wypali, ponieważ najmniejszego sensu nie ma żeby były miecze oraz inne narzędzia z niestandardowym zaklęciem.

PS. juras polecam żebyś poczytał sobie słownik ortograficzny bo aż oczy bolą z takimi błędami.

Pozdrawiam

Psiak

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
frytek    1
9 godzin temu, juras napisał:

ja myśle że morzna by było dodać super bronie bo są komendy na np. miecz sharpnnes1000 to by było fajne np. dla adminów i z powodu bo morzna by było sobie kupić kilof diax

effektywność90 i kopać ile wlezie w eq

są takie komendy bo sam znam moge napisać komende która daje miecz ostrość 10000 polecam zabija na hita

myśle że zrealizujecie mój pomysł jak nie to nie bo wkońcu nie będę zorkazywać adminowi:D

A więc drogi użytkowniku juras to nie wypali z jednego powodu - narzędzia te nie miały by sensu np. na pvp. Co innego jeśli chodzi o narzędzia z trochę większym enchantem np. efektywność 6 czy 7. A zamiast spędzać tyle czasu na serwerze i lepiej przestudiował słownik ortograficzny języka polskiego , który możesz w każdej bibliotece publicznej

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sQubanyy    33

Nowy itemshop juz zrobiłem dawno, jest w nim pare smaczków typu kilof z wydajnością 6 czy niezniszczalnoscia 5, dodam że użytkownik juras (Axel) ma dopiero 8 lat, więc nie musi znać aż tak dobrze ortografi, ponieważ się dopiero uczy. Więc pisanie o słownikach jest niestosowne w tej sytuacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
juras    0

squbanyy ma racje ja to Axel a tu nie mogłem sie tek nazywać {nie wiem czemu} ale by było fajnie mieć kilof diax efficency90

tak myśle

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
juras    0

ma sens bo morzna by było go wstawić w internecie na ITEMSHOP za np.40zł no i ja bym chciał taki kilof fajny taki z ench efficency 10000 no kopiesz milion cobbla na sekunde no i baja gitara siema

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
frytekpl    0

Po 1 efektywnosc byla by ok. Taka jak z beaconem na haste II i kilofem efektywnosc v. A po 2 taki kilof niebył by opłacalny za 40 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
juras    0

ja mam w domu słowniki

kurde bedo mi tera gadać o słowniku orto w bibliotece

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.