Skocz do zawartości
DGCRAFT.PL :: FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

BakuTV    11
Napisano (edytowane)
#1 Chciałbym zaproponować dodanie "Najbogatszych Graczy" na podium tak jak są zrobione z wyspami, trzy pierwsze miejsca
 by się znajdowały także na spawnie (bez żadnego prefixu przed nickiem)			
#2 Chciałbym też zaproponować dodanie "Głosnwoania Namemc" jest to strona na której możemy zobaczyć graczy premium, ich historię nicków, skiny, pelerynki,
 oraz serwery minecraft z całego świata. Głosowanie polega na tym że gracz (tylko) premium, może się zalogować na tej stronie (nie musi podawać haseł z mojangu
 więc bez obaw) i oddać "Like" i za tego Like by dostawał np. Legendary Klucz, lub premium, chciałbym powiedzieć że głosować można tylko jeden
 raz na jednym koncie premium.		 

Edytowane przez BakuTV

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hadut    2

Moim zdaniem opcja 1 jest ciekawym pomysłem i jestem za, natomiast co do drugiej propozycji nie mam zdania, ponieważ gram na koncie non-premium.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BakuTV    11
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, hadut napisał:

Moim zdaniem opcja 1 jest ciekawym pomysłem i jestem za, natomiast co do drugiej propozycji nie mam zdania, ponieważ gram na koncie non-premium.

Wiesz druga opcja, polegała by na takie reklamie trochę serwera ponieważ dużo graczy premium posiada konto na NameMC, i czasami sam zaglądam tam na serwery, tylko trzeba zachęcić graczy do dawania tam Like :D

Edytowane przez BakuTV

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hadut    2

a, no to jeśli chodzi o zachęcanie ludzi do dgcrafta to jestem za i to bardzo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy pomysł by mógł nie wypalić, ponieważ baltop jest strasznie zmienny a top wyspy są bardzo stabilne w top 9. Co do drugiego pomysłu nie mam żadnych przeciwstawiań.

Pozdrawia

Psiak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta