Skocz do zawartości
DGCRAFT.PL :: FORUM
JedynyTakiPieseł

Propozycja - Jakubek2017

Rekomendowane odpowiedzi

#1 Pierwszym moją propozycją jest żeby był zmniejszony lub usunięty czas oczekiwania na kolejne użycie komendy /repair . Jeśli był by jedynie zmniejszony czas oczekiwania to najlepiej by było podział na wartość rang, więc ranga VIP miał czas oczekiwania np. co 3 minuty, a ranga MVP miał np. co 1 minutę.

#2 Kolejnym pomysłem jest żeby było dodane więcej zwierząt i potworów w interfejsie spawnera. [np. krowa, pająk, wilk, koń itp.]

#3 Następną propozycją jest zmiana wersji serwera z 1.8 na min. 1.9 . Argumentem jest to że jest inna fizyka mc [np. włazy w powietrzu] lub nowe moby i zwierzetą [np. w 1.11.2 miśki polarne <3].

#4 Przed ostatnim pomysłem jest dodanie do serwera plugina który by np. pod komendą /sklep  otwierał nam by się interfejs i tam były by kategorie przedmiotów oraz szybkie sprzedawanie itemów [np. 10 staków kamienia można by sprzedać jednym kliknięciem]

#5 Ostatnim pomysłem jest dodanie komendy /premium który usuną logowanie w lobby [ten pierwszy serwer gdzie się logujemy /login hasło ]. Ten pomysł mocno by pomógł osobą co stremują na serwerze oraz większe bezpieczeństwo osób posiadających kont premium minecraft.

Moje pomysły i propozycje co wymieniłem powyżej są bardziej zwrócone do administracji i programistów serwera mc.dgcraft.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dark jesli masz do sprzedania np. dużo itemów w skrzyniach, to mi zajmuje to około min. 15. 

A tak jednym kliknięciem lub paroma u milszy rozgrywkę graczom.

Odnosząc się do punktu #5 twojej  wypowiedzi komenda /premium powinna być priorytetem na serwera powyżej 40 osób online. Dobrym przykładem jest Graf, gdyż on nie wbija na serwer często na live, ponieważ by mógł przez przypadek pokazać hasło do konta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sQubanyy    18

Kaczus, zaczniemy od tego że szybsze sprzedawanie itemow to nie jest ułatwienie gry ponieważ nie wpływa na ekonomię serwera, gracza tylko urozmaica rozgrywkę i zaoszczedza duzo czasu graczowi. A nie powiem, ze większość zależy bardzo na czasie bo czas to pieniążek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MezQu    0

1. TAK

2. TAK

3. NIE  Dlaczego? Ponieważ dużo graczy Minecraft  przenosi się na wersję 1.8.8.

4. TAK

5. TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta